ייעוץ משפטי

משרדנו מתמחה בדיני חברות ומספק שירותי יעוץ וליווי בתחום המסחרי והחוזים למגוון חברות ולתאגידים, הן על בסיס שוטף ומתמשך בשלל תחומי הפעילות של החברה והן על בסיס חד פעמי, במתן מענה לסוגיה משפטית אד-הוק.

משרדנו מלווה חברות רבות ומספק שירותים שוטפים לניהול תקין של כלל הפעילות העסקית בחברה בהיבטים המשפטיים: ליווי בתהליכי משא ומתן, ניהול סיכונים, הערכת הפוטנציאל המשפטי ובדיקת החוקיות של עסקאות מסחריות, יעוץ משפטי בנושא פניות מלקוחות בעניינים משפטיים נקודתיים, מעורבות לגבי דרישות החוק בנושאי תמחור פריטים בעת הצורך, ליווי משפטי ביבוא מוצרים לארץ, סוגיות משפטיות בתחום דיני עבודה, יעוץ משפטי בנושא מכרזים ועוד. כמו כן, עורכי הדין במשרד אמונים על כלל החוזים הנחתמים בחברות: חוזי העסקה, שכירות/שוכרי משנה/השכרת/פינוי נכסים ובעת הצורך ייצוג החברה בתביעות בכל הערכאות. בכל אחת מהחברות המלות על ידי עורכי הדין במשרד, אלו מהווים צלע משמעותית בפעילות החברה ומחויבים בהצלחתה.

נוסף על אלו, משרדנו מטפל בהקמת חברות ופירוקן, הסכמי מייסדים ושותפויות, הסכמי קנין רוחני, הסכמי סודיות וקניין רוחני, הסכמי פיתוח, הסכמי מימון, הסכמי התקשרות עם לקוחות וספקים ועוד.